Strona Główna Ruch Społeczny Nie Dajmy Się
Ruch Społeczny NIE DAJMY SIĘ

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
środki na zaspokojenie potrzeb rodziny
Autor Wiadomość
andrzejkotyński 
Nowy
endriu37

Wysłany: 2014-10-25, 21:52   środki na zaspokojenie potrzeb rodziny

witam na początku krótko o mojej sytuacji .ostatnio nie do końca dogaduję się z żoną w wyniku czego przestała w ogóle interesować się kosztami utrzymania rodziny dodam że mamy 17 letnią córkę.dotychczas żona płaciła tylko czynsz 320 zł i robiła drobne zakupy typu pieczywo jakaś wędlina całą reszte regulowałem ja.na co składa się kredyt z ratą750 zł prąd gaz internet kablówka utrzymanie samochodu co daje około 1200zł do tego wszelkie większe wydatki na żywność potrzeby córki spadają na mnie do tego roczna rata za wykup mieszkania wraz z podatkiem gruntowym to kolejne 3000 tyś które oczywiście płacę ja chociaż jesteśmy współwłaścicielami.ostatnio żona zaczeła chować mi ubrania kosmetyki oraz inne rzeczy użytku codziennego twierdząc że to ona to kupiła ale już nie przeszkadza jej że śpi na kanapie ktura była kupiona z kredytu o którym wcześniej wspomnałem i kożystania z internetu czy oglądaniu telewizji za które ja płacę kredyt został spożytkowany częściowo na pierwszą ratę mieszkania oraz meble i remont.moje zarobki to 3000 tyś żony około 2000 tyś moje pytanie bżmi czy mogę w takiej sytuacji wnieść pozew o środki na zaspokojenie potrzeb rodziny i w jakich proporcjach.
andrzej

tetrus 
Nowy

Wysłany: 2016-05-17, 11:41   

Według mnie są podstawy do wniesienia sprawy o zaspokojenie potrzeb rodziny. Wysokość jednak będzie uzależniona od dochodu Pana żony.

Odpowiedz do tematu